Jarmark Mikołajkowy "Psa brać" | Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Konradowej

Jarmark Mikołajkowy „Psa brać”

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych zwierząt. Jeżeli nie jest Ci obcy los bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku. Możesz pomóc.
W czwartek 06.12.2018 na Rynku przed kościołem św. Jakuba i Agnieszki z inicjatywy OSP Kępnica, odbędzie się charytatywny Jarmark Mikołajkowy „Psa brać”, na którym oprócz zbiórki datków, zaprezentujemy czworonogi gotowe do adopcji, szukające rodziny i ciepłego domu. Może to właśnie Ty podarujesz im taki dom.

Imprezie towarzyszyć będzie wspólne odliczanie do odpalenia Świątecznej Iluminacji. O 16:30 Nysa rozbłyśnie na nowo w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Do najmłodszych przybędzie św. Mikołaj wraz ze sztabem Elfów pomocników i innymi bajkowymi postaciami. W świątecznej scenerii Ty i Twoje dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia, a mikołajowe Elfy przeprowadzą konkursy i animacje.

Na smakoszy będzie czekać aromatyczne grzane wino, ciasta i tradycyjna polska kuchnia: grochówka, bigos, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz góralskie oscypki.
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, będziesz mógł zakupić piękne i niepowtarzalne wyroby opolskich artystów wykonane z ceramiki, drewna i wełny albo zaopatrzyć się w świąteczne specjały takie jak regionalny miód czy wędliny.

Zrób coś dobrego dla Siebie i Rodziny oraz potrzebujących zwierzaków.
Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!